نمایندگی و خدمات پس از فروش تعمیرات گوشی هواوی، تبلت هواوی

شرکت همراه ایرانیان یکی از معتبر ترین مراکز تعمیرات تخصصی در ایران می باشد که به طور جداگانه در بخش های مختلف به تعمیرات تخصصی دستگاه شما می پردازد. یکی از خدمات مرکز ما تعمیرات تخصصی تبلت هواوی می باشد که در بخش تخصصی هواوی به انجام این خدمت مشغول بوده و در این کار از بهترین و کارآمد ترین متخصصان و کارشناسان در زمینه تعمیر تبلت هواوی استفاده کرده.

تیم حرفه ای ما از با سابقه ترین ها هستند و در انجام فعالیت تعمیر خود از بهترین و با کیفیت ترین قطعات و ابزار آلات استفاده کرده. امروزه به دلیل تنوع زیاد در تولید محصولات هواوی نیاز به یک مرکز تخصصی با سابقه احساس می شود که در مرکز همراه ایرانیان این نیاز شما عزیزان برطرف می شود.

تعمیر تبلت هواوی

 

مراحل دریافت و تعمیر تبلت هواوی :

دریافت و ارایه رسید تبلت هواوی

دریافت تبلت هواوی شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی تبلت هواوی

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر تبلت هواوی

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

 

نمایندگی تعمیرات تبلت هواوی mediapad t1 7.0

نمایندگی هواوی و تعمیرات تخصصی تبلت هواوی mediapad t1 7.0

نمایندگی تعمیرات تبلت MediaPad X2 GEM 701L

نمایندگی هوآوی و تعمیرات تخصصی تبلت هواوی مدل MediaPad X2 GEM 701L

نمایندگی تعمیرات تبلت Mediapad T2 7.0 BGO DL09

نمایندگی هوآوی و تعمیرات تخصصی تبلت هواوی مدل Mediapad T2 7.0 BGO DL09

نمایندگی تعمیرات تبلت Mediapad T3 8.0

نمایندگی هوآوی و تعمیرات تخصصی تبلت هواوی مدل Mediapad T3 8.0

3.3/5 (4 رای)
واتسآپتماس با ما