نمایندگی و خدمات پس از فروش تعمیرات گوشی هواوی، تبلت هواوی

برای رفع این مورد باید ابتدا بوت گوشی هواوی ترمیم شود در صورت جواب نگرفتن باید هارد گوشی تعویض شود در مواردی که cpu گوشی هواوی مدیاتک می باشد این مشکل ممکن است به علت آپدیت ناقص یا فلش شدن نادرست گوشی هواوی باشد که در 50 درصد موارد مشکل خاموشی با رایت کردن بوت دستگاه رفع میشود.

 

ایراد مى تواند از آى سى تغذیه و یا کریستال گوشی هواوی باشد.

ایراد میتواند از باترى گوشی هواوی باشد در غیر اینصورت آى سى pf تعویض گردد

احتمالا مشکل از باتری گوشی هواوی می باشد. بهتر است آن را به یک تعمیر کار مجرب گوشی هواوی بسپرید

ابتدا باترى گوشی هواوی چک شود درصورت برطرف نشدن ایراد آى سى واى فاى بلوتوث تعویض گردد.

در صورت مشاهده همچین مشکلی ابتدا گوشی هواوی را فلش یا تعویض فریمور کنید
اگر مشکل همچنان باقی بود ، این ایراد به دلیل خراب شدن ای سی هارد می باشد و در مدت زمان کمی اگر اقدام به تعمییر و رفع مشکل نشود ، گوشی هواوی روی لگو و ارم می ماند

ابتدا با یک شارژر سالم گوشی هواوی خودرا کامل شارژ نمایید .اگر بعد از شارژ کامل روشن نشد ابتدا دکمه پاور را به همراه دکمه های صدا با هم فشرده و نگه دارید. اگر با این کار هم گوش شما روشن نمیشود باید به یک تعمیرگاه گوشی هواوی مراجعه کنید.

ابتدا باترى گوشی هواوی چک شود درصورت برطرف نشدن مشکل آى سى مولود به gprs تعویض گردد.

یک بار ریست سخت افزاری گوشی هواوی یا همان فشردن دکمه پاور به همراه دکمه صدا را امتحان نمایید. در صورتی که مشکل حل نشد به یک تعمیرکار گوشی هواوی مراجعه کنید.

ممکن است باترى گوشی هواوی در جاى خود شُل شده باشد و اتصال آن قطع شود و یا اینکه در مدار تغذیه لحیم سردى وجود داشته باشد.

در اینصورت مشکل میتواند از خراب شدن سیستم عامل گوشی هواوی باشد و با فلش و یا تعویض ویندوز حل شود در غیر اینصورت اگر حل نشود احتیاج به تعویض هارد است .

3.3/5 (4 رای)
ارسال نظر
verification
واتسآپتماس با ما